Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
Crobat
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: STOLICY POLSKIEJ PIŁKI
Offline
#
4
25.06.2008, 21:09
ale woda zajebista
Nie Ważne Co sie Stanie WIŚLE Wierny Pozostanę
Crobat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Crobat
Znajdź inne posty napisane przez Crobat