Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.06.2008, 20:14
Da sie. Podobno zostal sprzedany ale nikt nie chce sie zgodzic na budowe mieszkan tam ( juz nie maja gdzie budowac meiszkania? - paranoja) wiec narazie mozna spokojnie tam chodzic.
Odpowiedz cytując