|
To chyba tylko u nas jest możliwe, żeby drużyna rozpoczynając przygotowania nie wiedziała, w której lidze zagra...
I u nas płacz, że nie zagraliśmy dobrze na EURO
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA <--- to jedyny słuszny komentarz do całej sytuacji
the future's uncertain
and the end is always near
|