Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 25.06.2008, 18:37
To chyba tylko u nas jest możliwe, żeby drużyna rozpoczynając przygotowania nie wiedziała, w której lidze zagra...

I u nas płacz, że nie zagraliśmy dobrze na EURO

BUAHAHAHAHAHAHAHAHA <--- to jedyny słuszny komentarz do całej sytuacji
the future's uncertain
and the end is always near