|
Dla przypomnienia, bo już trochę czasu minęło, ME po drodze, wianki pod Wawelem, dzieje się.
A kto wie, czy czy jeszcze następnych z kolejki nie będą brać.
1.Lechia Gdańsk
2. Śląsk Wrocław
3. Piast Gliwice
4. Arka Gdynia
5. Znicz Pruszków
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała
7. Polonia Warszawa
8. Wisła Płock
9. GKS Jastrzębie
10 GKS Katowice
11 Stal Stalowa Wola
12 Motor Lublin
13 Odra Opole
14 Warta Poznań
15 Kmita Zabierzów
16 Tur Turek
17 ŁKS Łomża
18 Pelikan Łowicz
Może jeszcze się coś zaczerwieni?
Zawsze byłem zdania, że karanie klubów, degradacje to głupota. Ciekawe, jak długo ten bajzel się utrzyma?
Wsadzanie do pierdla, puszczanie z torbami i wypad od jakichkolwiek spraw związanym z polską kopaną osób którzy w tym maczali palce (sztandarowy przykładzik to as Wdowczyk) to jedyna skuteczna i bolesna broń.
|