Kamson napisał(a):

Kosa zarabiał psie pieniądze i wyjechał za granice do Cadiz.
Dolha zarabiał nie mało i za niewiele więcej poszedł do jednego z naszych największych wrogów, wcześniej mówiąc, że nia zagra w żadnym innym polskim klubie.
Wystarczy?
|
A skonczylo sie na tym, ze teraz Dolha ponoc wyciaga ok.120 tys euro na sezon w Dinamie, czyli +/- o jakies 60 tys. mniej niz dawala mu Wisla.
"Chytry dwa razy traci" - tak bylo, jest i bedzie
