Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 25.06.2008, 16:14
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Kosa zarabiał psie pieniądze i wyjechał za granice do Cadiz.
Dolha zarabiał nie mało i za niewiele więcej poszedł do jednego z naszych największych wrogów, wcześniej mówiąc, że nia zagra w żadnym innym polskim klubie.

Wystarczy?
A skonczylo sie na tym, ze teraz Dolha ponoc wyciaga ok.120 tys euro na sezon w Dinamie, czyli +/- o jakies 60 tys. mniej niz dawala mu Wisla.
"Chytry dwa razy traci" - tak bylo, jest i bedzie
Odpowiedz cytując