HEDu napisał(a):

Grajmy w 3 lidze, grajmy słabo, ale miejmy honor - by Maćko.
Po co umiejetnosci? Po co dobra gra? Po co sukcesy? Wazny honor, oddanie, jak w wojsku, jak patriotyzm - przywiazanie do narodu, tak i milosc do klubu, tylko kto to traktuje powaznie?
|
I po **** ta ironia? Macko ma 100% racji ale niektorzy tego nigdy nie zrozumieja ze sa rzeczy wazniejsze od sukcesow sportowych. I uwierz mi ze jest wielu ludzi ktorzy to traktuja powaznie.