Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.06.2008, 14:30
Mam n=rozumieć ze jak skończyłem studia 3 lata temu to jestem juz w 100 % pewny ze MNie nie zabiorą?

Papierku od czasu rozpoczęcia studiów juz wogóle nie dostawałem!


Zna ktos blizej taka sprawe?
Odpowiedz cytując