Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 25.06.2008, 14:07
simonkrk21 wez nie porownuj Kosy do Kokoszki, po pierwsze Kosa troche sie Wisle przysluzyl w przeciwienstwie do Kokoszki, po drugie on chcial u nas grac, niestety albo nie dogadal sie w sprawie nowego kontraktu badz poprostu rzeczywiscie podpadl Cupialowi. Czemu po Glowie tak nie jedziecie, przeciez sprawa wyglada bardzo podobnie do tej z Kosa. Tylko ze w tamtym przypadku to Kosa byl be i wogole, a teraz to zarzad... Zreszta narazie to lepiej poczekac czy rzeczywiscie jest z Kosa cos na rzeczy, a pozniej dopiero sie ciskac.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując