Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Aga21
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
715
25.06.2008, 12:12
Eustachy: " nie wiem dlaczego sadzisz, ze klub nie do konca w niego wierzy"
to nie ja tak sądzę (!) tylko prawdopodobnie Kokoszka
Aga21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aga21
Znajdź inne posty napisane przez Aga21