|
Kokoszka zagrał wiosną 9 meczów po 90 minut plus 63 z Koroną , w sumie ponad 800 minut
i moim zdaniem grałby coraz więcej jakoś sobie nie wyobrażam że znajdzie klub który da mu lepsze warunki rozwoju więc chyba chodzi o kasę
z drugiej strony na jesień ani minuty! u Petrescu nie grał przede wszystkim przez własna głupotę i bezsensowne przepisy, u reszty trenerów to nie pamiętam
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 25.06.2008 o godz. 12:08.
|