Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
Hapoel Tel Aviv
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
3
25.06.2008, 11:24
Beitar Jerusalem won the league and cup, they will play in the champions league.
Hapoel Tel Aviv
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hapoel Tel Aviv
Znajdź inne posty napisane przez Hapoel Tel Aviv