Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.06.2008, 10:47
Kolejne odcinek telenoweli pod tytulem "Burdel w PZPN" Dzisiejszy odcinek nosi tytul "Korona od czwartku zdegradowana? : Znicz Pruszkow w ekstraklasie?".
http://sport.onet.pl/0,1248675,1776159,wiadomosc.html

Rece opadaja co tam sie dzieje...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie