Temat
:
Greetings from Hapoel Tel Aviv
Wyświetl pojedynczy post
Hapoel Tel Aviv
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
1
25.06.2008, 09:34. Greetings from Hapoel Tel Aviv
hello all wisla fans, our teams will play a friendly match in austria in a couple of weeks, if you are intersted in your rival, log on to
http://www.hapoelta-fc.co.il/DefaultEng.asp
if you have any quesation i will be happy to assist you.
Hapoel Tel Aviv
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hapoel Tel Aviv
Znajdź inne posty napisane przez Hapoel Tel Aviv