Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 24.06.2008, 23:01
Cytat:
Proste: wszędzie z otwartymi rękami przyjęliby go, gdyby wszedł jako sponsor, nowy właściciel itp, ale do tej ligi w którym jego 'nowa miłość' aktualnie gra.
I w tym rzecz, nic dodać nic ująć.

Chciałbym znowu doczekać się sezonu że drużyny od 1-13 zostają w lidzę 14 gra baraż 15-16 spadają i awansują 2-3 z drugiej ligi, które dostaną licencje tzn. chce doczekać się sezonu że wszyscy wywalczą awans na boisku i tylko miejsca które dawały awans/spadek przed sezonem będą dawały to samo na końcu sezonu. Chcecie podnieść poziom ligi, najpierw przywróćmy normalność.


Cytat:
co? gdzie gra?
http://www.90minut.pl/news.php?id=731140

piszą że w Murcii ja też pierwsze słyszę

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!