Wyświetl pojedynczy post
Romano
Member
 
 
Od: 08.2004
Skąd: GDANSK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 24.06.2008, 22:10
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Chce chłop coś zrobić z Polskich klubów, ale jak widać TUTAJ nikt nie chce dobrej ligi.
Tylko mówienie co źle, ale coś zrobić w tym kieunku to:
1. Zabronienie ty czynów
2. Brak własnych pomysłów, only krytyka.
3. jak ktoś coś wymyśli mądrego to nie ma chęci by to zrbić
A jak ktoś CHCE to MOŻNA.

Za cholere nie wiem o co Ci chłopie chodzi.Brałeś coś?.Sprawa z Drzymała jest oczywista i mam nadzieje że
kibice Pogoni pogonią tapiceraJesli pójda na łatwizne i przyjma darowaną lige to beda jak obecni kibice Amici Poznań co sprzedaLI sie za garść srebrników.Grając na licencji Groclinu jestes Groclinem i nic tego nie zmieni-PROSTE