|
<Crasch>
niezbyt jestem w stanie rozszyfrować twój post, ale wnoszę, że uważasz, że bezpodstawnie krytykujemy Drzymałę?
Proste: wszędzie z otwartymi rękami przyjęliby go, gdyby wszedł jako sponsor, nowy właściciel itp, ale do tej ligi w którym jego 'nowa miłość' aktualnie gra.
Już było tu pisane, że dlaczego kibice Pogoni, maja płacić za jego błedy?
nie interesuje mnie ze on kiedys wyciagał klub z ntej ligi, jego problem i strata
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|