Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 24.06.2008, 21:16
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli unikną tej fuzji to wielki respect dla nich, może Drzymała nauczy się co znaczą słowa HISTORIA TRADYCJA HONOR. Jeżeli klimaty kibicowskie zostaną przy Pogonii to ja się nie boję o ten klub, klub tworzą ludzie, którzy w jego życiu uczestniczą częściej niż 90 minut co 2 tygodnie.
STOP DRZYMALE!
Chce chłop coś zrobić z Polskich klubów, ale jak widać TUTAJ nikt nie chce dobrej ligi.
Tylko mówienie co źle, ale coś zrobić w tym kieunku to:
1. Zabronienie ty czynów
2. Brak własnych pomysłów, only krytyka.
3. jak ktoś coś wymyśli mądrego to nie ma chęci by to zrbić
A jak ktoś CHCE to MOŻNA.