Kurt C. napisał(a):

Jeżeli unikną tej fuzji to wielki respect dla nich, może Drzymała nauczy się co znaczą słowa HISTORIA TRADYCJA HONOR. Jeżeli klimaty kibicowskie zostaną przy Pogonii to ja się nie boję o ten klub, klub tworzą ludzie, którzy w jego życiu uczestniczą częściej niż 90 minut co 2 tygodnie.
STOP DRZYMALE!
|
Chce chłop coś zrobić z Polskich klubów, ale jak widać TUTAJ nikt nie chce dobrej ligi.
Tylko mówienie co źle, ale coś zrobić w tym kieunku to:
1. Zabronienie ty czynów
2. Brak własnych pomysłów, only krytyka.
3. jak ktoś coś wymyśli mądrego to nie ma chęci by to zrbić
A jak ktoś CHCE to MOŻNA.