Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 24.06.2008, 21:09
Jeżeli unikną tej fuzji to wielki respect dla nich, może Drzymała nauczy się co znaczą słowa HISTORIA TRADYCJA HONOR. Jeżeli klimaty kibicowskie zostaną przy Pogonii to ja się nie boję o ten klub, klub tworzą ludzie, którzy w jego życiu uczestniczą częściej niż 90 minut co 2 tygodnie.
STOP DRZYMALE!

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!