Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#661
Stary 24.06.2008, 20:54
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
24 czerwca 2008, 10:45:39 - R_Czykiel
Dwaj nowi piłkarze w Zagłębiu Lubin

Zagłębie Lubin dokonało kolejnych wzmocnień z myślą o grze w I lidze i podpisało kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami: Arturem Węską (SMS Kraków) i Patrykiem Bryłą (Krakus Nowa Huta Kraków).



SMS, Krakus... KRAKOW.
Gdzie Lubin a gdzie Reymonta ?
Paradoks, ale kilka godzin po Twoim poscie pojawiła się następująca informacja:

W zajęciach wzięło udział 22 zawodników, w tym dwóch testowanych. Pierwszym z nich był 17-letni bramkarz Krzysztof Karwowski z SMS Kraków, a drugim - prawy obrońca, Peter Šinglár. Šinglár ma 28 lat, pochodzi ze Słowacji. Przez ostatnie cztery sezony grał w FC Slovan Liberec, pięć razy wystąpił w reprezentacji Słowacji.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując