7 kotów napisał(a):

24 czerwca 2008, 10:45:39 - R_Czykiel
Dwaj nowi piłkarze w Zagłębiu Lubin
Zagłębie Lubin dokonało kolejnych wzmocnień z myślą o grze w I lidze i podpisało kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami: Arturem Węską (SMS Kraków) i Patrykiem Bryłą (Krakus Nowa Huta Kraków).
SMS, Krakus... KRAKOW.
Gdzie Lubin a gdzie Reymonta ?
|
Paradoks, ale kilka godzin po Twoim poscie pojawiła się następująca informacja:
W zajęciach wzięło udział 22 zawodników, w tym dwóch testowanych.
Pierwszym z nich był 17-letni bramkarz Krzysztof Karwowski z SMS Kraków, a drugim - prawy obrońca, Peter Šinglár. Šinglár ma 28 lat, pochodzi ze Słowacji. Przez ostatnie cztery sezony grał w FC Slovan Liberec, pięć razy wystąpił w reprezentacji Słowacji.