Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
161
24.06.2008, 19:23
skttrbrain
napisał(a):
Wywiad z Lewandowskim
http://www.lechpoznan.pl/art,9522,le...iast_lazio.htm
Lubi kluby na L. Zwłaszcza że pochodzi z Leszna (Ale tamtejszy klub nazywa się Partyzant
)
Powód edycji: Prime time
Powód: dziękuję
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 24.06.2008 o godz. 20:27.
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król