Wyświetl pojedynczy post
Gabri
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 24.06.2008, 16:37
Niestety. Układy i układziki. Jeśli by to był jakiś większy klub to by się nie odważyli, ale tak to dla uratowania dupy Widzewa uznali, że mogą poświęcić Polonię. I my narzekamy na poziom naszej ligi? Jak na takie władze to on nie ma prawa być lepszy.