|
Niestety. Układy i układziki. Jeśli by to był jakiś większy klub to by się nie odważyli, ale tak to dla uratowania dupy Widzewa uznali, że mogą poświęcić Polonię. I my narzekamy na poziom naszej ligi? Jak na takie władze to on nie ma prawa być lepszy.
|