Temat
:
Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012
Wyświetl pojedynczy post
kuba181819
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
30
24.06.2008, 14:38
Nie ma sensu wogole porownywac Polski do Ukrainy. Moze i jestesmy w tej chwili lepiej przygotowani do ME 2012 ale w takim tepie jak my budujemy te stadiony, autostrady, hotele do zdazymy co najwyzej na 2016
kuba181819
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba181819
Znajdź inne posty napisane przez kuba181819