Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 24.06.2008, 11:20
bardzo lubię to forum, ale muszę przyznać, że odsetek "chorągiewek" jest tu straszny. Póki co to Legia i Lech muszą gonić Wisłę, a nie na odwrót. Pytanie czy Wisła powinna odjeżdżać im w takim samym tempie, a to pytanie do właściciela i jego portfela. Płakanie nad brakiem transferów też jest dość przedwczesne, jakkolwiek Skorża pewnie wolałby mieć zawodników wcześniej niż później.
Jakie będzie to okno transferowe zależy tylko od strategii - pompujemy kasę czy też uważamy odpadnięcie z LM za pewnik i raczej wyrównujemy zespół za mniejsze pieniądze
Odpowiedz cytując