|
bardzo lubię to forum, ale muszę przyznać, że odsetek "chorągiewek" jest tu straszny. Póki co to Legia i Lech muszą gonić Wisłę, a nie na odwrót. Pytanie czy Wisła powinna odjeżdżać im w takim samym tempie, a to pytanie do właściciela i jego portfela. Płakanie nad brakiem transferów też jest dość przedwczesne, jakkolwiek Skorża pewnie wolałby mieć zawodników wcześniej niż później.
Jakie będzie to okno transferowe zależy tylko od strategii - pompujemy kasę czy też uważamy odpadnięcie z LM za pewnik i raczej wyrównujemy zespół za mniejsze pieniądze
|