|
"Popatrzcie na Lecha" - śmiech na sali, mam nadzieję że ktoś zażartował a ja nie wyczułem ironii...
Popatrzcie się lepiej kto i ile razy zdobył w ciągu ostatnich lat Mistrzostwo Polski. U nas faktycznie "od 10 lat to samo". Jak się czyta niektóre wypowiedzi na tym forum to można się załamać. Żenada!

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
|