flamengista napisał(a):

I bardzo dobrze.
Uczciwie powiedziawszy jesteśmy tak dramatycznie słabi w Europie, że kupowanie zawodników wybijających się ponad naszą rzeczywistość - z myślą wyłącznie o lidze - jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
|
a czy Puefa jest nieistotny?