Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 24.06.2008, 09:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze.

Uczciwie powiedziawszy jesteśmy tak dramatycznie słabi w Europie, że kupowanie zawodników wybijających się ponad naszą rzeczywistość - z myślą wyłącznie o lidze - jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
a czy Puefa jest nieistotny?
Odpowiedz cytując