JEDREK76-faktycznie moje niedopatrzenie, tylko późna pora wpisu mnie usprawiedliwia.
A co do tych środowisk, o których pisze
kalashnikov2, ciekawe. Na Salonie24, Krzysztof Kłopotowski (publicysta), pod jednym z wpisów o tym dokumencie, puścił tezę, że TVN-owskie środowisko przeorientowuję się na Rosję. Nie wiem dokładnie o co mogło mu chodzić

?