Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 24.06.2008, 08:06
A to ci niespodzianka. Przypomnialo mi sie, ze kiedys byla mowa o Krajciku ze Slavii i co z nim ?

Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Przyczyna opoznien w transferach:
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html
Czyli puchar uefa nie jest dla nas celem ? Albo LM albo nic
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 24.06.2008 o godz. 08:11.
Odpowiedz cytując