|
Singlar jest wolnym graczem i to podsatwowa jego zaleta. Był podstawowym graczem Slovana(6 miejsce) w ostatnim sezonie rozegrał 23 mecze. Więc może być ciekawy. Jeżeli jest lepszy od Bartczaka to ok. 2 lata pogra.
Tyle że jeżeli nie jest to trochę szkoda. Bo Baszczynski niedługo odejdzie. A Bartczak wybierze inną drużynę. A jest to bardzo przyszłościowy zawodnik, niewielu jest przynajmniej w Polsce z podobobnymi perspektywami, a biorąc pod uwagę pozycję to jest to właściwie jedyny piłkarz na poziomie.
Ostatnio edytowane przez Kaspersky : 24.06.2008 o godz. 06:58.
|