Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 23.06.2008, 22:02
pobawię się w Nostradamusa:

Do Wisły wg mnie w tym oknie przyjdą:
Bartczak, Garguła i jakiś obcokrajowiec

Do Legii jeszcze przyjdą:
Pawłowski, Jarzębowski i obrońca z Hiszpanii

i wszyscy będą zadowoleni
Odpowiedz cytując