Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.06.2008, 20:16
Mnie złapało na plantach, na szczęście schowałem się pod altanę.
W aucie maska do wymiany, dach do lakiernika. Po tej masakrze przechodziłem w okolicach Nowego Kleparza, auta topiły się w wodzie na około 1/3 felgi
Odpowiedz cytując