Temat
:
kataklizm w krk;)
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
62
23.06.2008, 20:16
Mnie złapało na plantach, na szczęście schowałem się pod altanę.
W aucie maska do wymiany, dach do lakiernika. Po tej masakrze przechodziłem w okolicach Nowego Kleparza, auta topiły się w wodzie na około 1/3 felgi
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22