Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 23.06.2008, 20:10
http://www.weszlo.com/news/336

Zanosi się na rozsprzedaż Zagłębia, bo ponoć FIFA staje za piłkarzami w sytuacji kiedy klub zostaje zdgradowany za korupcję. Przypomnę, że PZPN najpierw rozwiązał kontrakty zawodników Górnika Łęczna, a potem niemalże co do jednej unieważnił swoje decyzje, w tym czasie minęło pół roku i zrobił się niezły burdel. W większości kluby sie podogadywały z Górnikiem, ale tutaj mowa o piłkarzach z nieco wyższej półki, więc rozmowy z Zagłębiem byłyby trudne. Jeżeli będzie można pozyskać zawodników Zagłębia za darmo, to kilku powinno trafić do Wisły bo byliby dobrym uzupełnieniem składu.
Odpowiedz cytując