Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.06.2008, 18:16
Skończyłem liceum,byłem na WKU dostałem tam kategorie A i odroczenie bodajże do 30 czerwca. I co teraz? Czy musze coś zanieść do wojska do tego 30 czerwca czy dopiero jak dostane się na jakieś studia?
Odpowiedz cytując