Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
1
23.06.2008, 18:16
Skończyłem liceum,byłem na WKU dostałem tam kategorie A i odroczenie bodajże do 30 czerwca. I co teraz? Czy musze coś zanieść do wojska do tego 30 czerwca czy dopiero jak dostane się na jakieś studia?
magowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do magowski
Znajdź inne posty napisane przez magowski