ToTylkoJa napisał(a):

|
napisałem, że każdy może mieć swoje zdanie, byle je potrafił wybronić. Napastnicy GKSu- Nowak, Costly Napastnicy Zagłębia- Chałbiński i Włodaczyk. Których wolałbyś w Wiśle(jak już byś musiał wybierać)? Bo ja raczej w Legii tych z GKSu. Dla mnie liczy sie efektywność, a ta przemawia za Iwańskim. Z tym Szymkowiakiem to była zupełnie inna sprawa, był to zawodnik doświadczony(grał w LM i to z powodzeniem, zaliczył czasy wielkiego Widzewa, gdzie grało wielu znakomitych zawodników). Nie ma raczej co porównywać Szymka i Garguły(Szymek przychodził gdy miał 24 lata, a Garguła ma już 27). Ok, Ty uważasz Gargułe za lepszego, ja Iwańskiego i przy tym pozostańmy. Pozdro
|
Z jednym zdaniem bym jeszcze polemizował. Nowak miał kontuzje i prawie nie grał a Costly... ile On strzelił bramek... ?

Co do Szymka, On był dopiero kontuzjogenny...

I chyba tak to trzeba zostawić. Każdy pozostanie przy swoim. Jak będzie, czas pokaże. Pozdro
