Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 23.06.2008, 13:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
napisałem, że każdy może mieć swoje zdanie, byle je potrafił wybronić. Napastnicy GKSu- Nowak, Costly Napastnicy Zagłębia- Chałbiński i Włodaczyk. Których wolałbyś w Wiśle(jak już byś musiał wybierać)? Bo ja raczej w Legii tych z GKSu. Dla mnie liczy sie efektywność, a ta przemawia za Iwańskim. Z tym Szymkowiakiem to była zupełnie inna sprawa, był to zawodnik doświadczony(grał w LM i to z powodzeniem, zaliczył czasy wielkiego Widzewa, gdzie grało wielu znakomitych zawodników). Nie ma raczej co porównywać Szymka i Garguły(Szymek przychodził gdy miał 24 lata, a Garguła ma już 27). Ok, Ty uważasz Gargułe za lepszego, ja Iwańskiego i przy tym pozostańmy. Pozdro
Z jednym zdaniem bym jeszcze polemizował. Nowak miał kontuzje i prawie nie grał a Costly... ile On strzelił bramek... ? Co do Szymka, On był dopiero kontuzjogenny... I chyba tak to trzeba zostawić. Każdy pozostanie przy swoim. Jak będzie, czas pokaże. Pozdro
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując