Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 23.06.2008, 13:27
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
czyli nadal zero argumentów i konkretów(zgadzam się, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie, to powinien potrafić je wybronić). Cóż, przeżyję
Podsumowujac fakty, ktore uprzejmy byles przytoczyc, nalezaloby podsumowac.
Gargula jest lepszy od Iwanskiego, bo:
-slabiej bije stale fragmenty
-strzela mniej bramek
-zalicza mniej asyst
-na arenie miedzynarodowej zawodzi nie mniej, jak nie bardziej
-nie moze dojsc do formy juz od roku
-jest duzo drozszy

Jak widac wszystko przemawia na jego (Garguly) korzysc, a ty smiesz sie jeszcze dochodzic
Odpowiedz cytując