ToTylkoJa napisał(a):

czyli nadal zero argumentów i konkretów(zgadzam się, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie, to powinien potrafić je wybronić). Cóż, przeżyję
|
Podsumowujac fakty, ktore uprzejmy byles przytoczyc, nalezaloby podsumowac.
Gargula jest lepszy od Iwanskiego, bo:
-slabiej bije stale fragmenty
-strzela mniej bramek
-zalicza mniej asyst
-na arenie miedzynarodowej zawodzi nie mniej, jak nie bardziej
-nie moze dojsc do formy juz od roku
-jest duzo drozszy
Jak widac wszystko przemawia na jego (Garguly) korzysc, a ty smiesz sie jeszcze dochodzic
