Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
250
23.06.2008, 10:46. odp
Kondipr
napisał(a):
Kiedy jest losowanie LM (jak sie nie myle w tym tyg.)?
Ze względu na ME przeniesione z 29 czerwca na 1 lipca...
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW