Wyświetl pojedynczy post
Romano
Member
 
 
Od: 08.2004
Skąd: GDANSK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 23.06.2008, 09:47
jedTS napisał(a):Wyświetl post
Jezli ktos zyl w komunie to musial byc z nia zwiazany-chcial cyz nie chcial. Mentalnie to kazdy na 100%
Troche w latach komuny żyłem i wypraszam sobie takie stwierdzenia

Co do klubów w tamtym okresie to wiekszość była powiazana z resortami.Lechie w tamtych czasach
sponsorował resort budownictwa stąd skrót BKS .Tylko tam były pieniadze bo prywatnych biznesmenów wtedy nie uswiadczyłeś


flamengista napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale gdyby zmniejszyć fundusz reklamowy, dywidenda była by większa.

Z resztą powiedz mi uczciwie: po co takie KGHM się reklamuje w Polsce? Może powinno ruszyć z kampanią reklamową: "tona miedzi w każdym polskim domu"? W każdym razie sponsorowanie Zagłębia nie jest z punktu interesu spółki właściwe. Co innego obecność na targach branżowych, również na świecie, reklamy w specjalistycznych czasopismach... to rozumiem.

No tak, ale jak znajduje się taki zainteresowany wyłożeniem poważnych pieniędzy, to stroi się mu fochy. Przykład Drzymały na pewno nie podziałał zachęcająco na środowiska biznesowe w Polsce.
W przypadku Zagłebia może chodzić własnie o reklame międzynarodowa
Występy w LM lub innych pucharach to juz jest wielka reklama na zagranicznych rynkach

O Drzymale chodza różne słuchy i ja osobiscie sadze że to była dobra decyzja
Ostatnio edytowane przez Romano : 23.06.2008 o godz. 10:05.