jedTS napisał(a):

|
Jezli ktos zyl w komunie to musial byc z nia zwiazany-chcial cyz nie chcial. Mentalnie to kazdy na 100%
|
Troche w latach komuny żyłem i wypraszam sobie takie stwierdzenia
Co do klubów w tamtym okresie to wiekszość była powiazana z resortami.Lechie w tamtych czasach
sponsorował resort budownictwa stąd skrót BKS .Tylko tam były pieniadze bo prywatnych biznesmenów wtedy nie uswiadczyłeś
flamengista napisał(a):

No tak, ale gdyby zmniejszyć fundusz reklamowy, dywidenda była by większa.
Z resztą powiedz mi uczciwie: po co takie KGHM się reklamuje w Polsce? Może powinno ruszyć z kampanią reklamową: "tona miedzi w każdym polskim domu"? W każdym razie sponsorowanie Zagłębia nie jest z punktu interesu spółki właściwe. Co innego obecność na targach branżowych, również na świecie, reklamy w specjalistycznych czasopismach... to rozumiem.
No tak, ale jak znajduje się taki zainteresowany wyłożeniem poważnych pieniędzy, to stroi się mu fochy. Przykład Drzymały na pewno nie podziałał zachęcająco na środowiska biznesowe w Polsce.
|
W przypadku Zagłebia może chodzić własnie o reklame międzynarodowa

Występy w LM lub innych pucharach to juz jest wielka reklama na zagranicznych rynkach
O Drzymale chodza różne słuchy i ja osobiscie sadze że to była dobra decyzja