jedTS napisał(a):

|
lata 70.-era Gornika, 80.siate-Legii, 90.siate Widzewa-Nowy WIek nalezy do WIsly!!!! I jebac stare czasy~!
|
takie małe dopowiedzenie. Legia w latach 90 osiągnęła więcej niż Widzew i to zdecydowanie więcej

To tak w ramach samozadowolenia
