Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 23.06.2008, 08:47
jedTS napisał(a):Wyświetl post
lata 70.-era Gornika, 80.siate-Legii, 90.siate Widzewa-Nowy WIek nalezy do WIsly!!!! I jebac stare czasy~!
takie małe dopowiedzenie. Legia w latach 90 osiągnęła więcej niż Widzew i to zdecydowanie więcej To tak w ramach samozadowolenia