Yaro1984 napisał(a):

|
Ostatnie raporty UEFA mowia cos przeciwnego.Ukraina ma naprawde wielki problem.Ja coprawda tam nigdy nie bylem ale z opowiesci slyszalem ze tam jest tragicznie...Nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie porownywal obu krajow.Biorac pod uwage wszystkie wady Polski to jednak jestemy o wiele bardziej rozwinietym panstwem.Ukraina jest bardzo niepewna.Ciagle zawirowania polityczne,uklady oligarchiczne...to mimo wszystko troche inny swiat...
|
Wiesz zachod ma takie same myslenie o nas, w niektorych krajach nawet mowie ze u nas w stolicy to bilale niedzwiedzie po ulicach chodza.
Nie jestesmy wcale lepiej przygotowani do tej imprezy od Ukraincow, my tylko mamy prawie zapewnione pieniadze na inwestycje i tylko tyle.
Stadiony, drogi, lotniska, hotele, resteuracje, to jest dopiero przed nami tak wiec nie mow ze jestesmy krajem lepiej rozwinietym.
A co u nas nie ma zawirowan politycznych?, nie ma ukladow?w PZPNie wszystko gra. Czlowieku jak nie masz pojecia o czym piszesz to wogole nie pisz