Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 23.06.2008, 08:03
Romano napisał(a):Wyświetl post
(...)
No tak, ale gdyby zmniejszyć fundusz reklamowy, dywidenda była by większa.

Z resztą powiedz mi uczciwie: po co takie KGHM się reklamuje w Polsce? Może powinno ruszyć z kampanią reklamową: "tona miedzi w każdym polskim domu"? W każdym razie sponsorowanie Zagłębia nie jest z punktu interesu spółki właściwe. Co innego obecność na targach branżowych, również na świecie, reklamy w specjalistycznych czasopismach... to rozumiem.

Piszesz, że
Cytat:
Czasem ciężko znależć prywatnego sponsora.Nasi biznesmeni czesto wola wywalić kase na kolejny jacht morski niz na sponsoring drużyny piłkarskiej.
No tak, ale jak znajduje się taki zainteresowany wyłożeniem poważnych pieniędzy, to stroi się mu fochy. Przykład Drzymały na pewno nie podziałał zachęcająco na środowiska biznesowe w Polsce.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo