Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 23.06.2008, 01:10
ALe wy macie nasrane..Jakis palant co spowiedzial i chmara 20 sto latkow sie rzuciala na komunistyczna przeszlosc ehhehehee.
O j dzieci dzieci.....
Ocene lat 1945-1989 pozostawcie tym ktorzy zyli i wiedzieli ze zyja( zakladam kazdy powyzej 3 roku zyciaP)
Kazdy klub byl ziwazany z wladza: WIsla, Legi, wszytskie kluby Slaskie/Nawet Cracovia , ktora sie wypiera sie tego bylo zwiazana. Tyle ze oni akurat zawsze mi siek ojarzyli z takimi nieudacznikami.
Jezli ktos zyl w komunie to musial byc z nia zwiazany-chcial cyz nie chcial. Mentalnie to kazdy na 100%

Poza tym: jezeli jakis klub mial sukces jak Gornik w latach 70dziestaicyh to sie wiele osob z nimi identyfikowalo. N akoniec:
lata 70.-era Gornika, 80.siate-Legii, 90.siate Widzewa-Nowy WIek nalezy do WIsly!!!! I jebac stare czasy~!
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 23.06.2008 o godz. 01:14.