Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika
Offline
#
4
22.06.2008, 23:29
imo troche sie pospiezyli z tankowaniami roberta , trulli i heikki byli do łykniecia - ferrari poza zasiegiem
i szacun dla reikonena dojecha na podium l z rojebanym autem , ale tez massie nie robil problemow z wyprzedzeniem
kaelowiec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kaelowiec