Wyświetl pojedynczy post
kaelowiec
Banita
 
Od: 04.2005
Skąd: z Prądnika

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.06.2008, 23:29
imo troche sie pospiezyli z tankowaniami roberta , trulli i heikki byli do łykniecia - ferrari poza zasiegiem

i szacun dla reikonena dojecha na podium l z rojebanym autem , ale tez massie nie robil problemow z wyprzedzeniem
Odpowiedz cytując