marcinmkrakow napisał(a):

|
Nie musi mi niczego potwierdzać ani Kaczyński ani ten ten drugi oszołom Tusk... Słyszałem te wypowiedzi włodarzy Wisły i uważam je za niepokojące. Rozgrywanie meczów u siebie podczas przebudowy stadionu powoduje liczne utrudnienia, których nasz klub nie ma chęci usuwać - a jest jak najbardziej taka możliwość. Włodarze Wisły wolą pójść po najmniejszej linii oporu i wynająć tymczasowo jakiś stadion. My, jako kibice Wisełki powinniśmy przeciwko temu protestować i uświadomić wszystkim że tego nie chcemy (no chyba że niektórym jest to obojętne gdzie grać będzie Wisła, wnioskuję to po niektórych wypowiedziach, w których kompletnie jest brak woli walki o możliwość rozgrywania spotkań w roli gospodarza przez cały czas na Reymonta).
|
Jeżeli przyśpieszy to budowę, to grajmy te pół roku w Tarnowie i Chorzowie, to tylko 1 runda a poniej będzie już stadion klasy europejskiej, oby jak najszybciej.
Chociaż z tego co wiem to na Hutniku miasto ma w planach ośrodków treningowych na EURO 2012 zakładać oświetlenie, defakto mogło by to zrobić wtedy kiedy będą zamykać R22, z wykorzystaniem masztów z R22 (w końcu teraz to własność miasta, a na R22 nie będą potrzebne). I to by było rozwiązanie, w samej NH znajdzie się teraz więcej kibiców Wisły niż Hutnika, a i dojazd do NH z innych części miasta na pewno lepszy niż do Tarnowa, ale pewnie na to nie wpadną.