Wyświetl pojedynczy post
Romano
Member
 
 
Od: 08.2004
Skąd: GDANSK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 22.06.2008, 19:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Przekonanie Wrocławian bierze się stąd, że ponoć Orlen mógłby wyłożyć kasę na sponsoring. Albo inna państwowa firma.

Widać liczą ciągle na Schetynę.

Moim zdaniem źle by się stało, była już Wisła Płock i KGHM Zagłębie. Moim zdaniem pieniądze z dywidendy zamiast na sponsoring klubów piłkarskich powinien iść na budowę stadionów, boisk i autostrad. A więc na organizację Euro 2012.
Czasem ciężko znależć prywatnego sponsora.Nasi biznesmeni czesto wola wywalić kase na kolejny jacht morski niz na sponsoring drużyny piłkarskiej.Gdyby nie spółki skarbu państwa Lechia by nie miała budżetu na ekstraklase.Niestety takie realia mamy w Polsce.Kasa na sponsoring raczej nie idzie z dywidendy tylko funduszu reklamowego itp który ma każde szanujące sie przedsiebiorstwo