Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 22.06.2008, 15:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Harnik piłkarz pierwszej 11 reprezentacji Austrii gra w rezerwach Werderu a inny gra w II lidze Norweskiej!!!! Ci to grają dopiero w klubach!!! Mimo wszystko dużo słabszych niż nasi piłkarze!!!
a trzeci jest podstawowym graczem Napoli, czwarty gra w podstawowej 11 Middlesbrough, piąty w Sportingu Braga strzelił 11 bramek w lidze i 5 w pucharach, szósty gra regularnie w Spartaku Moskwa , siódmego właśnie wykupił PAO, ósmego Eintracht, a reszta gra regularnie w swojej lidze głównie w Austrii i Salzburgu

więc gdzie widzisz to że są dużo słabsi od naszych
Odpowiedz cytując