Ogryzek napisał(a):

Harnik piłkarz pierwszej 11 reprezentacji Austrii gra w rezerwach Werderu a inny gra w II lidze Norweskiej!!!! Ci to grają dopiero w klubach!!! Mimo wszystko dużo słabszych niż nasi piłkarze!!!
|
a trzeci jest podstawowym graczem Napoli, czwarty gra w podstawowej 11 Middlesbrough, piąty w Sportingu Braga strzelił 11 bramek w lidze i 5 w pucharach, szósty gra regularnie w Spartaku Moskwa , siódmego właśnie wykupił PAO, ósmego Eintracht, a reszta gra regularnie w swojej lidze głównie w Austrii i Salzburgu
więc gdzie widzisz to że są dużo słabsi od naszych