Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 22.06.2008, 15:32
Ja wcale nie chcę bronić Beenhakkera, bo zdaje sobie sprawę że mogło być lepiej i nie zgadzam sie z kilkoma rzeczami chodzi mi tylko o to że ta krytyka jest juz nie smaczna i wręcz frustrująca kiedy człowiek ogląda ćwierćfinały a Kołtoń tylko szuka pretekstu (bo Lindemann bo Beenhakker siedzi jak wstał to też zle albo że Borowski gra a Błaszcza nawet nie było...). Krytyka się należy owszem ale to co robia w Polsacie to już jest poprostu żałosne a przez to pozbawione sensu.
The Apostasy



Odpowiedz cytując