|
na takiego zawodnika jak Roger z ligi Brazylijskiej to trzeba przeznaczyć co najmniej 500 tyś Euiro tak jak Legia zrobiła kilka lat temu.Jeśli sie nie myle to w Juventude ( wtedy była to 1 liga) wypatrzył go Mariusz Piekarski.Wiadomo że na zawodników z Flamengo,Gremio czy Palmeiras to nas nie stać ale w 2 lidze też można poszukać ciekawych graczy.
Spora część tych Brazylijczyków co była w Pogoni Szczecin gra teraz w 2 lidze Czeskiej.
Na pewno jest to ciekawy kierunek poszukiwań i fajnie byłoby jakby Bednarz poszukał takiego kolesia jak Roger gdzieś w 1 lub 2 lidze Brazylijskiej.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.06.2008 o godz. 13:03.
|