Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
21
22.06.2008, 12:23
zarobki w Decathlonie:
1450 brutto za etat
po pierwszym miesiącu przysługuje premie do 20 %
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 22.06.2008 o godz. 12:27.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89