Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 22.06.2008, 08:55
Przekonanie Wrocławian bierze się stąd, że ponoć Orlen mógłby wyłożyć kasę na sponsoring. Albo inna państwowa firma.

Widać liczą ciągle na Schetynę.

Moim zdaniem źle by się stało, była już Wisła Płock i KGHM Zagłębie. Moim zdaniem pieniądze z dywidendy zamiast na sponsoring klubów piłkarskich powinien iść na budowę stadionów, boisk i autostrad. A więc na organizację Euro 2012.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo