Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.06.2008, 02:06
irman napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym pogratulować kibicom Cracovii bardzo udanego debiutu w europejskich pucharach. Nie wiem czy równa się to z wyczynem waszej zgody z pyrlandii z Terekiem, ale trzeba przyznać, że wasza trójca godnie reprezentuje nasz kraj w pucharach. Tak trzymać.

chwila chwila - idą na Wianki słyszałem ciągle Wisła Wisła Wisła oczywiście z pewnymi przymiotnikami - ale jakiś obcokrajowiec nierozumiejący języka pomyślałby że to my graliśmy

już nawet płakać się nie chce i łez szkoda nad tą głupotą
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując