irman napisał(a):

|
Chciałbym pogratulować kibicom Cracovii bardzo udanego debiutu w europejskich pucharach. Nie wiem czy równa się to z wyczynem waszej zgody z pyrlandii z Terekiem, ale trzeba przyznać, że wasza trójca godnie reprezentuje nasz kraj w pucharach. Tak trzymać.
|
chwila chwila - idą na Wianki słyszałem ciągle
Wisła Wisła Wisła oczywiście z pewnymi przymiotnikami - ale jakiś obcokrajowiec nierozumiejący języka pomyślałby że to my graliśmy



już nawet płakać się nie chce i łez szkoda nad tą głupotą