Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 21.06.2008, 23:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I za 10 lat będa puchary.... i dobrze nic za szybko i małą łyżeczką

PS
Grunt to własne bajoro i nikogo nie dopuszczać
czyli byłbyś za tym, aby Wisła połączyła się ze Spartą Pragą, byle tylko mieć upragnioną Ligę Mistrzów?
Ddf